SiNANPASALILARIN YERi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiNANPASALILARIN YERi

Program,Avcılar,Videolar,Diziler,Komik Resimler,Wallpaper,Karikatürler,Av videoları,Elektronik,Oyunlar,PC Programları,Antivirüs,İnternet Programları......

AnasayfaKayıt OlGaleriLatest imagesAramaGiriş yap

Avcı Arkadaşlarımız

4 posters
YazarMesaj
kkkucher
Administratör
Administratör
kkkucher

Erkek
Lakap : Sinanpaşalı
Rep :
Avcı Arkadaşlarımız Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Avcı Arkadaşlarımız Right_bar_bleue

Ruh Haliniz : Avcı Arkadaşlarımız Psikop10
Takımınız : Avcı Arkadaşlarımız Fenerb10

Avcı Arkadaşlarımız Empty
MesajKonu: Avcı Arkadaşlarımız   Avcı Arkadaşlarımız Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 7:12 pm

Avcı Arkadaşlarımız Sdc10311
https://sinanpasa.yetkin-forum.com
kuscu_ese
Üyemiz
Üyemiz

Rep :
Avcı Arkadaşlarımız Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Avcı Arkadaşlarımız Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Avcı Arkadaşlarımız   Avcı Arkadaşlarımız Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 10:08 am

orası akyar değil mi (akyara gideriken bole yolun kıvrıldığı biyervar sağa doğru dönüyor yol ömer abilerde sol tarafta oturuyorlar galibaaa nasıda bildim puhahahahaaaaaaaaa!!!....
TUNCAY
Üyemiz
Üyemiz

Erkek
Rep :
Avcı Arkadaşlarımız Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Avcı Arkadaşlarımız Right_bar_bleue

Ruh Haliniz : Avcı Arkadaşlarımız Images12
Takımınız : Avcı Arkadaşlarımız Galata10

MesajKonu: Geri: Avcı Arkadaşlarımız   Avcı Arkadaşlarımız Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 3:00 am

ARKADAŞLAR AVA MI GİTMİŞ PİKNİĞEMİ HİÇ BELLİ DEĞİL. BANA KALIRSA PİKNİĞE GİTMİŞE BENZİYORLAR Very Happy
PaRaGLaDiNG HALO
Moderatör
Moderatör
PaRaGLaDiNG HALO

Erkek
Lakap : havacılık camiamda lakabım halo dayı dır
Rep :
Avcı Arkadaşlarımız Left_bar_bleue500 / 100500 / 100Avcı Arkadaşlarımız Right_bar_bleue

Ruh Haliniz : Avcı Arkadaşlarımız Asik10
Takımınız : Avcı Arkadaşlarımız Galata10

MesajKonu: Geri: Avcı Arkadaşlarımız   Avcı Arkadaşlarımız Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 8:01 am

Evet arkadşlar bunlar sinanpaşanın asil avcıları ve keskin nişanlı avcılarıdır. Geçengünler ömer ve ali abiyle bir deney yaptık. Deneyimiz ben 200 metre ilerisne bir yüzük koydum ve ikiside kurşunları tam yüzüğün içinden geçirdiler. Şuanda domuz vurma rekoru ömer abinin elinde. Yalnız ben kıracam o rekoru Smile

Sinanpaşa avcılarını hiç kimse tutamaz. Adeta hırçın kasırga gibi eserler
http://www.yamacparasutu.net

Avcı Arkadaşlarımız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-